Aktuality

V sobotu do ZOO Plzeň jen za vysloužilý spotřebič

Plzeň, 31. srpna 2013 – Na sobotu 31. srpna 2013 připravila Zoologická zahrada Plzeň ve spolupráci s neziskovou společností ELEKTROWIN akci pro malé i velké návštěvníky. Kdo přinese tento den vysloužilý elektrospotřebič, obdrží jednorázovou dětskou vstupenku do zoologické a botanické zahrady v hodnotě 100...

ELEKTROWIN získal zápis MŽP pro solární panely

PRAHA, 26. srpna 2013– Společnost ELEKTROWIN a.s., kolektivní systém pro zpětný odběr a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů, získala od Ministerstva životního prostředí ČR oficiální rozhodnutí, že jejím prostřednictvím mohou své zákonné povinnosti plnit i provozovatelé solárních panelů.
ELEKTROWIN podal návrh...

Turisté oželeli Egypt, nahradilo ho Bulharsko

Situace v Egyptě znamená nečekaný boom pro další turistické destinace. Jako náhradu volí klienti nejčastěji Bulharsko. V závěsu za ním jsou Turecko a Řecko. Peníze zpět zatím téměřnikdo nechce.
Lidé mají dovolenou naplánovanou, a když nemohou do Egypta, chtějí jinam.
„Díky tomu, že Egypt je jen jednou z mnoha...

ELEKTROWIN za osm let zrecykloval osm milionů spotřebičů. Nákladní vlak s nimi by měřil padesát kilometrů

Přes osm milionů vysloužilých elektrospotřebičů už zrecykloval kolektivní systém ELEKTROWIN za osm let své činnosti. Osm let už také mohou Češi odevzdávat staré elektro zcela zdarma. ELEKTROWIN vytvořil sběrnou síť, která zahrnuje na 12 000 míst zpětného odběru.
Nejvíc – pět milionů – bylo za tu dobu malých...

  • 1
  • 2