Aktuality

Na 1. máje za nepotřebný spotřebič volňásek do zoo

MAY DAY! Tak zní název akce zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupenky. Přinesete-li v pátek 1. května do Zoologické zahrady Hluboká vysloužilý elektrospotřebič, volňásek bude váš.
Každý, kdo tento den přinese do zoo vysloužilý elektrospotřebič, obdrží dětskou...

Pražané vytvořili nový rekord, za čtyři týdny sesbírali 768 konvic

Sedm set šedesát osm (768) vysloužilých rychlovarných konvic odevzdali Pražané během uplynulých čtyř týdnů k recyklaci prostřednictvím kolektivního systému ELEKTROWIN na 19 sběrných dvorech v hlavním městě.
Vytvořili tak nový rekord, který potvrdilo oficiální sčítání agentury Dobrý den. Výsledek bude...

Do olomoucké zoo za vysloužilý spotřebič

S vysloužilci do ZOO! Tak zní název akce olomoucké zoo, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupné a pro své ratolesti vstup zcela zdarma. Přinesete-li v sobotu 25. dubna do zoologické zahrady Olomouc vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v hodnotě dětské vstupenky bude váš.
Každý, kdo tento...

Za nepotřebný spotřebič volňásek do zoo Liberec

S vysloužilci do ZOO! Tak zní název akce liberecké zoo, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupné a pro své ratolesti vstup zcela zdarma. Přinesete-li v sobotu 25. dubna do zoologické zahrady Liberec vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v hodnotě dětské vstupenky či sleva pro dospělého...

  • 1
  • 2