Aktuality

V Čakovicích vyroste nová školka

Přibydou místa pro 56 předškoláků * Městské části předá zdarma prostory společnost M&K Development  
Kapacita předškolních zařízení v Praze – Čakovicích se brzy rozšíří o dalších 56 míst pro děti od tří let. Stavba nové školky byla nedávno zahájena v rámci další etapy výstavby bytového...

Za nepotřebný spotřebič volňásek do jihlavské zoo

S vysloužilci do zoo! Tak zní název akce jihlavské zoo, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupné a pro své ratolesti vstup zcela zdarma. Přinesete-li v neděli  31. května do zoo Jihlava vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v hodnotě dětské vstupenky bude váš.
Každý, kdo tento den...

Česká republika loni překonala historický rekord ve sběru elektra

V celé České republice se v roce 2014 vysbíralo přes 58 000 tun vysloužilých spotřebičů, které byly předány k recyklaci. Vyplývá to z údajů pěti největších kolektivních systémů pro sběr a recyklaci elektra, které tyto společnosti předaly Ministerstvu životního prostředí.
Za období od roku 2005,...

Za nepotřebný spotřebič volňásek do zoo Dvůr Králové

S vysloužilci do ZOO! Tak zní název akce královédvorské zoo, při které mohou návštěvníci získat zvýhodněné vstupné a pro své ratolesti vstup zcela zdarma. Přinesete-li v sobotu 30. května do Zoo Dvůr Králové vysloužilý elektrospotřebič, volňásek v hodnotě dětské vstupenky bude váš.
Každý, kdo...

  • 1
  • 2