Aktuality

Prázdniny začínají v ZOO Plzeň

Plzeň, 25. června 2014- Zoologická zahrada Plzeň připravila na sobotu 28. června 2014 ve spolupráci s kolektivním systémem ELEKTROWIN akci pro malé i velké návštěvníky.
Ten, kdo tento den přinese do zoo vysloužilý elektrospotřebič, obdrží dětskou vstupenku v hodnotě 100 Kč zdarma, nebo slevu v této výši...

Děti z Jihočeského kraje vymění v příštích dnech školní třídy za sběrné dvory

Ze školních tříd na sběrné dvory měst a obcí se přesunou děti z Jihočeského kraje. Budou se tam v praxi učit, jak správně nakládat s vysloužilými elektrospotřebiči, až jednou budou mít vlastní domácnost a začnou rozhodovat o jejich dalším osudu, nebo aby mohly poradit svým rodičům.
České Budějovice, 12....

Malý polibek na dovolené může někde znamenat velký průšvih

Pokud o dovolené zamíříte do romantické Paříže, rozhodně se vyvarujte líbání na nádražním nástupišti. Od roku 1910 je to totiž zakázáno zákonem.
Ten měl podle svých tvůrců zabránit zpožďování vlaků a nikdo jej nezrušil ani v době rychlovlaků TGV. Za jeho porušení sice není stanoven žádný trest, i tak...

Každý Čech už odevzdal k recyklaci alespoň jeden spotřebič

Praha, 4. června 2014 - Už více než 10 milionů vysloužilých elektrospotřebičů odevzdali Češi prostřednictvím kolektivního systému ELEKTROWIN. V průměru se tak každý obyvatel České republiky zasloužil o recyklaci jedné lednice, pračky, žehličky nebo třeba zahradní sekačky.
Do zpracovatelských závodů, kde se ze...

  • 1