Home

koule orgán Vydání paralelní slalom ve svetovem pohár spojka Republikánská strana Severozápad

První závod byl oťukávací, teď už jsem jela to svoje.' Ledecká si návrat  užívá, čeká ji lyžařská příprava | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
První závod byl oťukávací, teď už jsem jela to svoje.' Ledecká si návrat užívá, čeká ji lyžařská příprava | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP snowboard Berchtesgaden 2023: paralelní slalom - výsledky ❄️ |  BetArena.cz
SP snowboard Berchtesgaden 2023: paralelní slalom - výsledky ❄️ | BetArena.cz

Premiérový paralelní obří slalom vyhrál v Alta Badii Nor Jansrud -  Aktuálně.cz
Premiérový paralelní obří slalom vyhrál v Alta Badii Nor Jansrud - Aktuálně.cz

SP snowboardu Cortina d'Ampezzo 2022: paralelní obří slalom ❄️ | BetArena.cz

Německo - Světový pohár ve snowboardingu | Česká televize

Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v  Berchtesgadenu! - Sport.cz
Česká hvězda znovu září naplno. Ledecká ovládla paralelní slalom v Berchtesgadenu! - Sport.cz

Velký návrat. Ledecká se na konci sezony objeví na snowboardu ve Světovém  poháru | Livesport.cz
Velký návrat. Ledecká se na konci sezony objeví na snowboardu ve Světovém poháru | Livesport.cz

Moc od toho nečekám, říká Ledecká před prvním startem v paralelním slalomu  na lyžích | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Moc od toho nečekám, říká Ledecká před prvním startem v paralelním slalomu na lyžích | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

světový pohár - CNN Prima NEWS

Triumfální návrat. Při druhém startu po zranění vyhrála Ledecká paralelní  slalom | Zprávy | Tiscali.cz
Triumfální návrat. Při druhém startu po zranění vyhrála Ledecká paralelní slalom | Zprávy | Tiscali.cz

Bouře ve Světovém poháru kolem paralelních závodů - Premiumsports

Snowboardistka Ledecká vyhrála poprvé v kariéře závod Světového poháru |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Snowboardistka Ledecká vyhrála poprvé v kariéře závod Světového poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)

SP v alpském lyžování 2022/23 DNES ⛷️ program, bodování

SP snowboard Scuol 2023: paralelní obří slalom - výsledky ❄️ | BetArena.cz

O snowboardingu | Snowboarding

Ledecká se vrací na prkno a pokusí se na MS uspět: Už mi to chybí,  snowboarďačka ve mně pláče | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ledecká se vrací na prkno a pokusí se na MS uspět: Už mi to chybí, snowboarďačka ve mně pláče | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Ledecká vyhrála paralelní obří slalom v Rogle - Aktuálně.cz

Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně |  iSport.cz
Kdo zastaví Ester?! Ledecká vyhrála v Bansku už pátý obří slalom v sezoně | iSport.cz

Zlato! Ester Ledecká suverénně ovládla paralelní obří slalom v Cortině |  Snowboarding
Zlato! Ester Ledecká suverénně ovládla paralelní obří slalom v Cortině | Snowboarding

Představujeme hvězdu – Petra Vlhová - Špindlerův Mlýn 2019 | Světový pohár  v alpském lyžování
Představujeme hvězdu – Petra Vlhová - Špindlerův Mlýn 2019 | Světový pohár v alpském lyžování

Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár  Lech 27.11.2020 -
Výsledky – Paralelní Obří slalom – Muži – Alpské lyžovaní Světový pohár Lech 27.11.2020 -

Paralelně znovu a lépe! - Sjezdové lyžování - Články o lyžování - SNOW.cz

Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy  z nudy
Mistrovství České Republiky v alpském lyžování ve Špindlerově Mlýně – Kudy z nudy

Výsledky – Paralelní Obří slalom – Ženy – Alpské lyžovaní Světový pohár  Lech 26.11.2020 -
Výsledky – Paralelní Obří slalom – Ženy – Alpské lyžovaní Světový pohár Lech 26.11.2020 -

Světový pohár v alpském lyžování – Wikipedie

Mazeová vyhrála obří slalom a dál vede Světový pohár. Kožíšek úspěšný ve  sprintu | Hospodářské noviny (HN.cz)
Mazeová vyhrála obří slalom a dál vede Světový pohár. Kožíšek úspěšný ve sprintu | Hospodářské noviny (HN.cz)