Home

transfúze Nevhodný Surichinmoi martina sáblíková umístění ve světovém poháru škodlivé rána díra Učenec

Sáblíková je posedmé královnou Světového poháru. Září i bronzová Erbanová |  Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková je posedmé královnou Světového poháru. Září i bronzová Erbanová | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí  titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vyhrála olympiádu, mistrovství světa i Světový pohár. Domácí titul z haly jí ale ještě chybí | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková překonala zranění. Na mistrovství světa bude útočit na cenný kov  na 3000 m - Aktuálně.cz
Sáblíková překonala zranění. Na mistrovství světa bude útočit na cenný kov na 3000 m - Aktuálně.cz

Chci být zase mistryní světa, prohlašuje Sáblíková v předolympijské sezoně  | Hospodářské noviny (HN.cz)
Chci být zase mistryní světa, prohlašuje Sáblíková v předolympijské sezoně | Hospodářské noviny (HN.cz)

SP v rychlobruslení Salt Lake City ❄️ USA 2021 - výsledky | BetArena.cz

Po dlouhé době mě nic nebolí a na závody se těším, říká před návratem do Světového  poháru Sáblíková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Po dlouhé době mě nic nebolí a na závody se těším, říká před návratem do Světového poháru Sáblíková | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

SP rychlobruslení Heerenveen 2022 ᐈ program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT  sport – Česká televize
Sáblíková ozdobila návrat do Světového poháru 2. místem v Tomaszówě – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková | Český olympijský tým

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

Vydařená generálka. Sáblíková byla při návratu do Světového poháru třetí na  trojce | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Vydařená generálka. Sáblíková byla při návratu do Světového poháru třetí na trojce | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Martina Sáblíková – Wikipedie

Světový pohár v rychlobruslení 2022/23: výsledky ❄️ | BetArena.cz

Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla  nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové unikla medaile o čtyři desetiny. V závodě na tři kilometry byla nejrychlejší Voroninová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo -  iDNES.cz
Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo - iDNES.cz

Martina Sáblíková je poosmé vítězkou Světového poháru | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Martina Sáblíková je poosmé vítězkou Světového poháru | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková o dosavadním průběhu sezony: Soupeřky jsou brutálně rychlé -  Jihlavský deník
Sáblíková o dosavadním průběhu sezony: Soupeřky jsou brutálně rychlé - Jihlavský deník

SP rychlobruslení Calgary 2022 Kanada: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Pohár je letos menší, ale zlatý, raduje se Sáblíková - Deník.cz

Sáblíková znovu ovládla Světový pohár na dlouhých tratích. Stačilo jí 4.  místo na trati 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková znovu ovládla Světový pohár na dlouhých tratích. Stačilo jí 4. místo na trati 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Rychlobruslení Sáblíková dnes ᐈ program závodů 2022/23 živě ✔️ | BetArena.cz

Sáblíková ve finále Světového poháru ovládla trojku. Pokračovala i jízda  Erbanové - Aktuálně.cz
Sáblíková ve finále Světového poháru ovládla trojku. Pokračovala i jízda Erbanové - Aktuálně.cz

Sáblíková se už cítí lépe, v Salt Lake City se zaměří na závod na 3000  metrů - iDNES.cz
Sáblíková se už cítí lépe, v Salt Lake City se zaměří na závod na 3000 metrů - iDNES.cz

Sáblíková se vrátila do koloběhu Světových pohárů nejlépe, jak mohla. V  Tomászówě skončila druhá | EuroZprávy.cz
Sáblíková se vrátila do koloběhu Světových pohárů nejlépe, jak mohla. V Tomászówě skončila druhá | EuroZprávy.cz