Home

Mezilidské Symetrie Pečlivé čtení běh lyže 15 km muži volně novák otvírák Čína Prasnice

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger -  Sport.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - Sport.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu |  ČeskéNoviny.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu | ČeskéNoviny.cz

Běh na lyžích | Český olympijský tým

Novák na volné patnáctce doběhl dvanáctý, vyhrál Nor Krüger – ČT sport –  Česká televize
Novák na volné patnáctce doběhl dvanáctý, vyhrál Nor Krüger – ČT sport – Česká televize

Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger |  ČeskéNoviny.cz
Novák doběhl na MS lyžařů na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger | ČeskéNoviny.cz

Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák  maximalizovat Sklep záchranná služba
Pokušení amplituda odejít běh na lyžích muži 15 km volně m novák maximalizovat Sklep záchranná služba

Tour de Ski: Novák po pádu dojel na 23. místě, Češky těsně za body |  iSport.cz
Tour de Ski: Novák po pádu dojel na 23. místě, Češky těsně za body | iSport.cz

Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce  5. místo! | Běžecké lyžování
Senzace! Běžec na lyžích Michal Novák vybojoval na Světovém poháru v Ruce 5. místo! | Běžecké lyžování

Běžec na lyžích Novák má světové stříbro v kategorii do 23 let - iDNES.cz

Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu -  iDNES.cz
Novák se blýskl v úvodu Tour de Ski životním čtvrtým místem ve sprintu - iDNES.cz

Novák si polepšil na 11. místo v Tour de Ski, Razýmová byla 11. na  sjezdovce | ČeskéNoviny.cz
Novák si polepšil na 11. místo v Tour de Ski, Razýmová byla 11. na sjezdovce | ČeskéNoviny.cz

Z českých mužů byl na patnáctce klasicky nejrychlejší Novák. V Tour de Ski  mu patří 24. místo | Běžecké lyžování
Z českých mužů byl na patnáctce klasicky nejrychlejší Novák. V Tour de Ski mu patří 24. místo | Běžecké lyžování

SP v klasickém lyžování Lillehammer 2022: program ☀️ výsledky | BetArena.cz

Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá -  Sport.cz
Novák byl na 15 km na Tour de Ski jednadvacátý, Razýmová dojela patnáctá - Sport.cz

Michal Novák (lyžař) – Wikipedie

Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor  Krüger - iDNES.cz
Běžec na lyžích Novák skončil na MS na 15 km volně dvanáctý, vyhrál Nor Krüger - iDNES.cz

SP v běhu na lyžích 2022/2023: program, výsledky, pořadí ✔️ | BetArena.cz

Norská nadvláda na patnáctce přinesla zlato Holundovi, Češi výrazně  zaostali - iDNES.cz
Norská nadvláda na patnáctce přinesla zlato Holundovi, Češi výrazně zaostali - iDNES.cz

MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? |  iSport.cz
MS v klasickém lyžování 2023: program a výsledky. Kdy závodí Češi? | iSport.cz

Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl  šestnáctý - Aktuálně.cz
Švýcarský běžec na lyžích Cologna vyhrál potřetí závod na 15 km, Jakš byl šestnáctý - Aktuálně.cz

Běžce na lyžích čekají v Lillehammeru nové tratě i závod štafet | Běžecké  lyžování
Běžce na lyžích čekají v Lillehammeru nové tratě i závod štafet | Běžecké lyžování

Novák dojel v masáku na 15. místě, Tour de Ski vede Rus Bolšunov | iSport.cz

Běžci na lyžích vstoupili do Světového poháru ve Falunu, z mužů si na  patnáctce volně nejlépe vedl Bešťák | Běžecké lyžování
Běžci na lyžích vstoupili do Světového poháru ve Falunu, z mužů si na patnáctce volně nejlépe vedl Bešťák | Běžecké lyžování